Test pánskych holiacich strojčekov 2016

Holiaci strojcek Braun Series 7 Starostlivosť o telo je samozrejmosťou, a tak sa do našich domácností dostali holiace strojčeky. Keďže pokožka mužov a žien je rozdielna a vyžaduje si individuálny prístup, výrobcovia holiace strojčeky rozdelili jednoducho na pánske a dámske. Dnes už bez problémov vyhľadáte najlepšie holiace strojčeky, ale z tak bohatej ponuky si treba vedieť aj správne vybrať. Aj na to vám poslúži náš prehľadný test pánskych holiacich strojčekov.

Najlepšie pánske holiace strojčeky sú maximálne prispôsobené pánskej pokožke. Na výber máte z viacerých značiek, treba si len vybrať ten svoj. Mnohé sú vhodné aj pre citlivú pokožku a môžete ich používať pravidelne.

Nasledujúci test zahŕňa najlepšie ohodnotené strojčeky, čiže budete mať prehľad. Zároveň vám odpovieme na najčastejšie otázky, ktoré zvyknú mať kupujúci.

Pomohol vám tento test? Zdieľaj ho so svojimi priateľmi...
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0

Test – najlepšie pánske holiace strojčeky – TOP 6

  HodnotenieCena odRecenzie
1.Braun Series 7-799-7
293,80 EURČítať recenzie
2.Braun WaterFlex WaterFlex WF2S
106,80 EURČítať recenzie
3.Braun Series 3-390
110,30 EURČítať recenzie
4.Philips PowerTouch PT920/18
135 EURČítať recenzie
5.Philips SensoTouch RQ1175
158,60 EURČítať recenzie
6.Philips HQ6946
32,40 EURČítať recenzie
7.Braun CruZer 5 Face
56 EURČítať recenzie

Ukázať celú ponuku HOLIACE STROJČEKY


Vysvětlivky k hodnocení: hvezdickahvezdickahvezdickahvezdickahvezdicka - veľmi odporúčame kúpiť, to najlepšie na trhu, hvezdickahvezdickahvezdickahvezdicka - odporúčame kúpiť, hvezdickahvezdickahvezdicka - priemer - kúpa záleží na vás, hvezdickahvezdicka - neodporúčame kupovať, hvezdicka - vyhodené peniaze

Ako mám vyberať pánsky holiaci strojček?

  1. Spôsob holenia. Na holenie sa používajú buď planžetové strojčeky, alebo strojčeky s rotačným systémom. Planžetové sú vhodnejšie pre kratšie fúzy, rotačné oholia i dlhšiu bradu. Vyberajte aj podľa toho, či chcete holiť, alebo len zastrihávať.
  2. Napájanie strojčeka. Väčšinou sú na trhu strojčeky sieťové alebo akumulátorové. Sieťové vyžadujú elektrickú energiu a bez nej ich jednoducho nezapnete, takže si treba zvykať na kábel. Najobľúbenejšie sú akumulátorové, lebo ich po nabití viete používať jednoducho bez kábla (nabité vydržia cca 10 holení tváre). Na trhu nájdete aj strojčeky na batérie, ale tie sa skôr používajú len výnimočne, napríklad počas cestovania.
  3. Nadstavce a príslušenstvo. Plánujete holiť len tváre, alebo potrebujete strojček aj na holenie tela či podpazušie? Nadstavcov je viacero, takže si treba len vybrať podľa toho, čo od strojčeka očakávate.
  4. Vodeodolnosť. Holiť sa s vodeodolným strojčekom môžete aj v sprche (popadané chĺpky neurobia neporiadok v kúpeľni). Je ho potom možné umývať vo vode, okrem čistenia kefkou.

Čo všetko oholí pánsky holiaci strojček?

Všetko. Jednoduchý strojček oholí bradu, tie drahšie si poradia aj s chĺpkami v podpazuší, alebo na hrudi. Vo výbave niektorých modelov nájdete aj nadstavce na holenie intímnych partií. V ponuke renomovaných značiek sú strojčeky prispôsobené len na holenie tela (podpazušie, hruď, ruky, nohy, intímne partie).

Máte tiež na výber či chcete len zastrihávanie a/alebo holenie. Strojček vám oholí bradu a chĺpky na vami nastavenú dĺžku.

Ako sa starať o strojček po zakúpení?

Vodeodolný strojček umyjete v prípade potreby pod vodou, pochopiteľne len časti určené na umývanie a nie doslova celý strojček. Štandardne majú aj tie najlacnejšie modely pribalenú kefku, ktorou chĺpky oprášite.

Luxusné holiace strojčeky disponujú tzv. čistiacou stanicou – samé sa očistia (hlavne pánske strojčeky).


Lacné HOLIACE STROJČEKY už od 11,90 EUR

Pomohol vám náš Test pánskych holiacich strojčekov? Ak áno, úprimne nás poteší akákoľvek spätná väzba, recenzia, skúsenosť či hodnotenie vami zakúpeného produktu, dole v komentároch na tejto stránke. Pomôžte aj ostatným s výberom najlepšieho holiaceho strojčeku na trhu a povedzte nám svojho víťaza. Možno práve váš názor bude tým rozhodujúcim faktorom, ktorý presvedčí ďalších návštevníkov nášho webu.

2 komentářů

    1. lukas

      Dobrý deň, toto rieši asi samotnej eshopy, teda tam, kde sa rozhodnete prípadný holiaci strojček zakúpiť. Avšak dočítali sme sa, že na planžety sa nevzťahuje záruka. Životnosť potom záleží na početnosti holenie a následnú údržbu, ale nikto vám asi nepovie koľko oholenie vydrží (tvrdosť fúzov a pod.).

Zaslat komentář

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *