Podmienky používania webových stránok

Berte prosím na vedomie, že portál TestKvality.eu funguje ako nezávislý internetový portál / magazín, ktorý prináša rebríčky spotrebného tovaru a vyjadruje názor jednotlivých členov redakcie, nie oficiálna názor testovacích organizácií či iných inštitúcií, pokiaľ nie je uvedené inak.

Testy uvedené na stránkach Testkvality.eu vychádzají zo spotrebiteľských testov renomovaných inštitúcií a samotného hodnotenia spotrebiteľov. Jednotlivé produkty sami netestujeme. Nenesieme žiadnu zodpovednosť za kvalitu výrobkov, ani za odporúčanie týkajúce sa ich kúpy. Naším cieľom je inšpirácia.

Naše testy vyjadrujú iba subjektívny názor našej redakcie. Ak nás chcete kontaktovať, môžete tak urobiť cez kontaktný formulár.

Použitím tejto stránky súhlasíte s nasledujúcimi podmienkami

Prevádzkovateľ týchto stránok nie je priamym predajcom jednotlivých produktov. Pri kúpe produktu dochádza k uzavretiu zmluvy až na sprostredkovanom e-shopu.

Prevádzkovateľ tejto stránky môže získavať finančný príjem z každého uzavretého obchodu, avšak bez navýšenia konečnej ceny výrobku. Provízia je nákladom eshopu a je vyplácaná z marže / zisku obchodníka. Zisk nemusí plynúť zo všetkých odporúčaných produktov.

Informácie uvádzané autormi príspevkov sú aktuálne v čase zverejnenia. Overenie ich aktuálny platnosti je v úlohe čitateľa / záujemcov o daný produkt.

Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah uvedený v reklamných jednotkách / banneroch.

Prevádzkovateľ portálu nijako neposkytuje kontaktné údaje tretím stranám.