Test samoopaľovacích krémov

Clinique self sun samoopalovacie telove mlieko S prvými slnečnými lúčmi prichádza aj túžba po tmavšej pokožke. Nie všetci však môžeme svoju pokožku vystaviť na slnko alebo chodievať do solárií, a preto mnohé značky prišli na trh so samoopaľovacími prípravkami – krém, penu, sprej alebo telové mlieko jednoducho len nanesiete na pokožku, počkáte približne 15 až 20 minút a môžete si nahodiť oblečenie. Hotovo. Pokožka je pobozkaná slnkom bez toho, aby ste sa museli opaľovať.

Pri tak veľkom množstve značiek nie je jednoduché hľadať najlepšie samoopaľovacie krémy, a preto sme pripravili test, kde sú prehľadne zoradené top krémy podľa práve aktuálnych trendov. Okrem toho vám stručne poradíme nech viete, čo je dôležité sledovať pri kúpe.

Vo všeobecnosti však majú všetky kvalitné samoopaľovacie krémy jednu spoločnú vlastnosť – vyzerajú prirodzene.

Pomohol vám tento test? Zdieľaj ho so svojimi priateľmi...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Najlepšie samoopaľovacie krémy – TOP podľa nás

  HodnotenieCena odRecenzie
1.Collistar Self Tanners
5 out of 5 stars (5 / 5)18,30 EURČítať recenzie
2.Eco by Sonya
(krém)
4.9 out of 5 stars (4,9 / 5)36 EURČítať recenzie
3.St. Moriz Self Tanning
(mlieko)
4.7 out of 5 stars (4,7 / 5)9,30 EURČítať recenzie
4.Clinique Self Sun™
(mlieko)
4.7 out of 5 stars (4,7 / 5)21,90 EURČítať recenzie
5.Bioderma Photoderm Autobronzant
(sprej)
4.6 out of 5 stars (4,6 / 5)21,50 EURČítať recenzie
6.Ziaja Cupuacu
4.6 out of 5 stars (4,6 / 5)5,90 EURČítať recenzie
7.Dermacol Self Tan
(mlieko)
4.5 out of 5 stars (4,5 / 5)2,85 EURČítať recenzie

Ukázať celú ponuku samoopaľovacích krémov


Ako vybrať najlepšie samoopaľovacie krémy?

  • Konzistencia prípravku. Rozhodnite sa, čo vám vyhovuje viac: či krémy, gély, telové mlieka, spreje alebo peny, prípadne nejaké olejové konzistencie samoopaľovacích prípravkov. Každé má svoje výhody aj nevýhody a čo vyhovuje vašej kamarátke či kolegyni, nemusí vám. Ideálne je zakúpiť si dva rôzne prípravky a vyskúšať, čo na vás vyzerá lepšie.
  • Samoopaľovacie krémy na tvár. Samoopaľovacie krémy na pokožku sú iné než na pleť, a preto je vhodné tieto prípravky rozlišovať a používať správne. Tvár je totiž citlivejšia, a preto si vyžaduje zloženie bohaté na vitamín E a kyselinu hyaluronovú.
  • Recenzie a testy samoopaľovacích krémov. Ak kupujete samoopaľovací prípravok úplne prvýkrát je jasné, že si neviete vybrať. Pozrite si pre lepšiu orientáciu v týchto produktoch nielen recenzie (najlepšie videorecenzie alebo blogy), ale prečítajte si tiež názory ostatných a v neposlednom rade čítajte testy samoopaľovacích krémov.
  • Nielen v drogériách. Pokiaľ vás netlačí čas, doprajte si pokoj na vyberanie. Nielen drogérie majú samoopaľovacie krémy, ale nájdete ich tiež v parfumériách a rozličných internetových obchodoch. Čím viac značiek spoznáte, tým lepšie zistíte, čo vlastne potrebujete a čo by vám asi mohlo vyhovovať.
  • Správne používanie. Výsledný efekt môže súvisieť so spôsobom nanášania aj v nesprávne zvolenom type prípravku. Suchá až veľmi suchá pokožka si možno nebude rozumieť s penou, ktorá rýchlo schne a nemusí obsahovať dostatočné množstvo hydratačných zložiek. Spreje rýchlo schnú, treba ich preto po celý čas nanášať rovnomerne. Samoopaľovacie telové mlieka sú menej tuhé než krémy, preto im mnohí dávajú prednosť. Krémy treba dôkladne rozotrieť. Vo všeobecnosti však najviac záleží na vašej skúsenosti a vašej pokožke.
  • Inšpirujte sa pri nákupe. Náš rebríček samoopaľovacích krémov vám pomôže zorientovať sa na trhu a vybrať to najlepšie.

Existujú aj prírodné samoopaľovacie krémy?

Áno. V ponuke sú už aj bio samoopaľovacie prípravky napríklad s obsahom ryžového oleja, ktorý vie pokožku hydratovať.


Lacné samoopaľovacie krémy už od 2.90 EUR

Pomohol vám náš test samoopaľovacích krémov? Ak áno, úprimne nás poteší akákoľvek spätná väzba, recenzia, skúsenosť či hodnotenie vami zakúpeného produktu, dole v komentároch na tejto stránke. Pomôžte aj ostatným vybrať najlepšie samoopaľovacie krémy na trhu a povedzte nám svojho víťaza. Možno práve váš názor bude tým rozhodujúcim faktorom, ktorý presvedčí ďalších návštevníkov nášho webu.

Zaslat komentář

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *