Nezařazené

Najlepšie nákupné tašky na kolieskach

taška na kolieskach Ak si predstavujete nákupnú tašku na kolieskach v károvanej farbe, tak vás prekvapíme – vôbec tomu tak nie je. A tiež nie je pravdou, že takéto tašky nosia len starší ľudia, ktorí menej vládzu s nákupmi.

Tie najlepšie nákupné tašky na kolieskach sú dnes farebné, plné rôznych ornamentov a motívov. Nejedna mladšia žena nesie svoj nákup práve v taške na kolieskach, lebo je nakupovanie takto omnoho jednoduchšie, navyše môžete tašku používať po celé roky dookola bez používania zbytočných igelitiek. Kvalitný model unesie aj štyridsaťkilový nákup, čo je obrovská pomoc pre každú domácnosť.

Ani vy už nemusíte nosiť ťažké nákupy v rukách, stačí mať doma takéhoto pomocníka. Test vám poradí nielen s výberom, ale dozviete sa aj to, aké druhy takýchto nákupných tašiek poznáme.

V súčasnosti už je z čoho vyberať, a tak veríme, že rebríček bude pre vás nápomocný. Možno aj vďaka našim radám si aj vy nájdete tú svoju nákupnú tašku, s ktorou už ani veľké nákupy nebudú problémom.

[ssba]

Najlepšie nákupné tašky na kolieskach podľa nás – TOP 6 modelov

ProduktObjemNosnosťHodnotenieCena odRecenzie
1.Gimi Tris Optical
56 l30 kg[usr 5 text="true" tooltip="true"]46 EURČítať recenzie
2.Vileda FLEXI
45 l30 kg[usr 5 text="true" tooltip="true"]29 EURČítať recenzie
3.Gimi Market Queen
48 l30 kg[usr 5 text="true" tooltip="true"]33 EURČítať recenzie
4.Gimi Argo
45 l30 kg[usr 4.9 text="true" tooltip="true"]20 EURČítať recenzie
5.Brilanz CARRIE
30 l30 kg[usr 4.9 text="true" tooltip="true"]15 EURČítať recenzie
6.Gimi Brava Plus
38 l15 kg[usr 4.7 text="true" tooltip="true"]16 EURČítať recenzie

Ukázať celú ponuku nákupných tašiek na kolieskach


Aké sú najlepšie nákupné tašky na kolieskach na trhu?

 1. Gimi Tris Optical
 2. Vileda FLEXI
 3. Gimi Market Queen
 4. Gimi Argo
 5. Brilanz CARRIE
 6. Gimi Brava Plus

Ako vybrať najlepšiu nákupnú tašku na kolieskach?

 • Materiál nákupnej tašky na kolieskach. Najčastejšie sa stretnete s nepremokavými taškami, ktoré sú vhodné aj do dažďa a snehu. Niektoré kvalitné nákupné tašky na kolieskach majú aspoň jedno termovrecko, do ktorého viete dať nanuk, maslo, jogurty alebo čokoľvek, čo by malo byť v chlade, kým neprídete domov. Nadčasové a absolútne štýlové sú prútené nákupné tašky na kolieskach pripomínajúce tradičné pletené košíky, len tu ide o tašku.
 • Počet koliesok. Štandardne majú tieto tašky pár koliesok. Niektoré však majú až šesť koliesok (tri na každej strane), vďaka čomu si s taškou ľahko poradíte aj po schodoch. Je to rozhodne bonus navyše, najmä ak potrebujete chodiť často po schodoch.
 • Nosnosť nákupnej tašky na kolieskach. Nosnosť závisí od pevnosti materiálov a od samotnej veľkosti tašky. Tie menšie s jednoduchšou konštrukciou unesú približne 15 kíl nákupu, tie väčšie z pevnejšou konštrukciou aj 30 alebo 40 kíl. Ideálne je vybrať si tašku, ktorú budete môcť poriadne zaťažiť, lebo nikdy neviete ako veľký nákup budete niekedy potrebovať odniesť domov, stačí, že potrebujete zemiaky, zeleninu, nejaké to mlieko, fľaše s minerálkou a odrazu je nákup poriadne ťažký. Kvalitná nákupná taška na kolieskach by vám predsa mala dobre slúžiť kedykoľvek na akokoľvek ťažký nákup.
 • Drobné maličkosti navyše. Najlepšie nákupné tašky na kolieskach vás prekvapia maličkosťami, vďaka ktorým je nakupovanie ešte jednoduchšie – napríklad sťahovacie šnúrky, s ktorými vám ani maličkosti z tašky nevypadnú.
 • Inšpirujte sa pri nákupe. Hľadajte test nákupných tašiek na kolieskach na internete, čítajte recenzie a skúsenosti zákazníkov. Tieto informácie vám pomôžu zorientovať sa na trhu a vybrať si nakoniec to najlepšie.

Ako môžem nákupnú tašku na kolieskach čistiť?

Možnosti čistenia musia byť uvedené na štítku tašky, v prípade nákupu online by čistenie malo byť uvedené v popise produktu. Obvykle sa tieto tašky na kolieskach čistia ručne, pri niektorých viete dať nosnú konštrukciu s kolieskami dole a zostane vám len textil, ktorý viete vyprať šetrne v práčke.

Pre zachovanie kvality tašky ju čistite podľa inštrukcie na štítku.

Sú v ponuke aj nákupné termo tašky na kolieskach?

Áno. Niektorí výrobcovia ponúkajú aj nákupné tašky na kolieskach vyrobené z termo materiálu, takže celá taška udržuje teplotu potravín.

Viete si však kúpiť aj nákupnú tašku na kolieskach s termo vreckom, do ktorého ľahko odložíte nanuky, maslo, jogurty, šunku a iné potraviny, aby si zachovali teplotu až do príchodu domov z obchodu.

Môžem nákupnú tašku na kolieskach poskladať?

Väčšinu takýchto tašiek viete poskladať, aby vám v domácnosti nezaberala veľa miesta. Niektoré sa dajú poskladať úplne, iné zložíte aspoň čiastočne (napríklad na užšie alebo nižšie).

Možnosti skladania sa dozviete u predajcu pri konkrétnom modeli tašky.

Existujú aj nákupné tašky pre bicykle?

Áno. V ponuke sú aj praktické nákupné vozíky pripojiteľné za bicykel, prípadne nájdete aj tašky na kolieskach, ktoré viete pomocou uchytenia pripojiť na bicykel.


Lacné nákupné tašky na kolieskach už od 21 EUR

Pomohol vám náš test nákupných tašiek na kolieskach? Ak áno, úprimne nás poteší akákoľvek spätná väzba, recenzia, skúsenosť či hodnotenie vami zakúpeného produktu, dole v komentároch na tejto stránke. Pomôžte aj ostatným vybrať kvalitné tašky na kolieskach na trhu a povedzte nám svojho víťaza. Možno práve váš názor bude tým rozhodujúcim faktorom, ktorý presvedčí ďalších návštevníkov nášho webu.

Pridať komentár

Kliknite tu pre zanechanie komentára

one × 1 =