Najlepšie vône do auta

Najlepšie vône do auta Vône do auta si vyberá bezpochyby každý z nás podľa vlastného vkusu, avšak niekedy potrebujeme malú radu v prípade, že netušíme aké rôzne spôsoby umiestnenia pri vôňach do auta poznáme.

Rovnako dobré je vedieť niečo o typoch voňavých náplní. Najlepšie vône do auta vydržia spríjemňovať šoférovanie aj niekoľko týždňov, iné to zvládnu len najviac po dobu jedného mesiaca. Práve preto sme pre vás pripravili aj test vôní do auta, kde nájdete aj informácie o najznámejších výrobcoch a samozrejme typy náplní. Kvalitné vône do auta sú také, ktoré prinášajú radosť majiteľovi auta, dopĺňajú interiér a voňajú čo možno najdlhšie.

Pomohol vám tento test? Zdieľaj ho so svojimi priateľmi...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Test – najlepšie vône do auta – TOP 7

  HodnotenieCena odRecenzie
1.Mr & Mrs Fragrance Cesare Cedar Wood
5 out of 5 stars (5 / 5)7,5 EURČítať recenzie
2.Mr & Mrs Fragrance Cesare Energy
5 out of 5 stars (5 / 5)7,5 EURČítať recenzie
3.California Scents Car Scents Višňa
4.9 out of 5 stars (4,9 / 5)3,8 EURČítať recenzie
4.Areon Sport Lux Silver
4.8 out of 5 stars (4,8 / 5)1,39 EURČítať recenzie
5.Yankee Candle New Car Scent
4.7 out of 5 stars (4,7 / 5)6 EURČítať recenzie
6.Life is a Journey - Sakura Car Perfume
4.7 out of 5 stars (4,7 / 5)15,30 EURČítať recenzie
7.Areon Leather Collection Gold Star
4.6 out of 5 stars (4,6 / 5)24,90 EURČítať recenzie

Ukázať celú ponuku vôní do auta


Ako vybrať najlepšie vône do auta?

  • Spôsob umiestnenia v aute. Sú vône, ktoré stačí iba niekam zavesiť, iné musia byť pripevnené na vetrákoch, alebo by mali byť položené napríklad pod sedadlom. Je len na vás, čo preferujete a akým priestorom disponuje vaše auto.
  • Značka vône do auta. Klasické „stromčeky“ na zavesenie kúpite naozaj všade, od hypermarketov cez čerpacie stanice až po predajne špecializované na autodoplnky. Medzi známe značky patria napríklad gélové vône WoodWick alebo vône z USA značky California Scent, ktoré majú čo najjemnejšie zloženie a ak sa vám zapáčia, môžete ich používať aj v obývačke nakoľko sú v štýlovej plechovke. Obľúbené sú aj Fresh Air Friends – vône v tvare milého panáčika dokážu auto nielen rozvoňať, ale aj skrášliť, pretože panáčika viete zakúpiť v rozličných farbách a prevedeniach.
  • Druhy náplní. Závesné stromčeky sú navoňané samé o sebe, nemajú žiadnu špecifickú náplň, čo je podľa mnohých výhodou – žiadne guličky sa vám nerozsypú a netreba dokupovať náplne. Gélové vône vedia vydržať aj do dvoch mesiacov a sú naplnené spravidla gélovými guličkami s vonnými látkami, alebo tuhým gélom v celku. Rozprašovače sú vlastne spreje, ktorými razom rozvoniate auto, kedykoľvek to potrebujete. Do popredia sa dostávajú už i vône v plechovkách, v ktorých sú rôzne materiály nasiaknuté vonnými látkami. Ak nechcete, aby sa vám vôňa rozliala, siahnite po gélových vôňach (gél v celku) alebo po plechovkách.
  • Cena vôní do áut. Najlacnejšie sú závesné stromčeky a okrem klasiky môžeme mať stromček rôznych tvarov a motívov. Cenovo najnáročnejšie sú vône, ktoré vedia auto rozvoňať až na 2 mesiace. Istý podiel na cene má samozrejme aj značka a zloženie náplne.
  • Výber samotnej vône. V aute vám môže rozvoniavať borovica, citrusy, mäta, lesné ovocie, svieži oceán, alebo si môžete urobiť radosť vôňou nového auta :-) . V zásade je toto otázkou vlastného vkusu.
  • Inšpirujte sa pri nákupe. Hľadajte test vôní do auta na internete, čítajte recenzie a skúsenosti zákazníkov. Tieto informácie vám pomôžu zorientovať sa na trhu a vybrať si nakoniec to najlepšie.

Ako vybrať vôňu do auta podľa aromaterapie?

Na trhu je nespočetné množstvo vôní a parfumov, a tak nie sú výnimočné ani vône do auta len čisto mätové alebo levanduľové.

  • Stres a nepokoj zmierňuje levanduľa, citrusy, mäta, ruža a borovica.
  • Depresiu, smútok, pochmúrne nálady vylepší jazmín, mäta, harmanček a levanduľa.
  • Pozornosť a koncentráciu vie podporiť mäta, šalvia a škorica.
  • Nedostatok energie po náročnom dni zmierni kardamóm, škorica, jazmín, čajovník (vôňa čaju) a šalvia.

Môžem vôňu do auta v spreji použiť na celý interiér?

Nie. Nemali by ste. Vône / parfumy do áut v rozprašovači sú vhodné na prevoňanie koberčekov, čalúnenia a textilu. Nemali by ste ich striekať na brúsenú kožu či plasty.

Vôňa do vetrákov bude voňať stále?

Záleží od typu konkrétnej vône. Sú niektoré také, čo voňajú len keď zapnete ventiláciu v aute, čiže sa vôňa rozfúka do celého auta. Niektoré majú aspoň reguláciu, že aj keď máte ventiláciu naplno vôňa sa odparuje len minimálne alebo vôbec (dajú sa regulovať).


Lacné vône do auta už od 2,9 EUR

Pomohol vám náš test vôní do auta? Ak áno, úprimne nás poteší akákoľvek spätná väzba, recenzia, skúsenosť či hodnotenie vami zakúpeného produktu, dole v komentároch na tejto stránke. Pomôžte aj ostatným vybrať kvalitnú vôni do auta na trhu a povedzte nám svojho víťaza. Možno práve váš názor bude tým rozhodujúcim faktorom, ktorý presvedčí ďalších návštevníkov nášho webu.

Zaslat komentář

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *