Nábytok

Test nemých sluhov

nemý sluha Len čo si zaobstaráte do domácnosti nemého sluhu, začnete premýšľať nad tým, ako ste doteraz mohli bez neho fungovať.

Najlepší nemý sluha je vynikajúci pomocník. V spálni hneď pri šatníku pomôže lepšie doladiť celkový outfit, v detskej izbe naučí dieťa, ako si pripraviť oblečenie a aj, ako si ho odkladať. Niektorí umiestnia nemého sluhu aj do predsiene, alebo do obývačky – výber záleží len na vás podľa toho, kde sa zvyknete obliekať.Bez ohľadu na to v akom štýle máte zariadenú domácnosť, kvalitný nemý sluha bude aj vynikajúcim dizajnovým doplnkom. Vybrať si dnes už môžete z niekoľkých materiálov aj štýlov, presne podľa vášho osobitého vkusu a charakteru ostatného nábytku.

My sme pre vás pripravili test nemých sluhov v ktorom už tradične nájdete aj zaujímavé rady. Ďakujeme za všetky vaše postrehy a názory, vďaka ktorým bude rebríček pre všetkých čitateľov ešte užitočnejší.

Tešíme sa, že nás zdieľate na sociálnych sieťach.

[ssba]

Najlepší nemý sluha podľa nás – TOP 6 modelov

ProduktRozmeryMateriálHodnotenieCena odRecenzie
1.Nemý sluha Raymond
45x30x104 cmdrevo5 out of 5 stars (5 / 5)35 EURČítať recenzie
2.Nemý sluha Glenn
45x35x108 cmdrevo5 out of 5 stars (5 / 5)48 EURČítať recenzie
3.Nemý sluha Dustin
45x108 cmchróm5 out of 5 stars (5 / 5)32 EURČítať recenzie
4.Nemý sluha Frank
46x50x119 cmkov4.9 out of 5 stars (4,9 / 5)35 EURČítať recenzie
5.Nemý sluha čerešňa
36x45x110 cmchróm4.8 out of 5 stars (4,8 / 5)19 EURČítať recenzie
6.Nemý sluha DEON
46x40x113 cmkov4.7 out of 5 stars (4,7 / 5)14 EURČítať recenzie

Ukázať celú ponuku nemých sluhov


Aký je najlepší nemý sluha na trhu?

 1. Nemý sluha Raymond
 2. Nemý sluha Glenn
 3. Nemý sluha Dustin
 4. Nemý sluha Frank
 5. Nemý sluha čerešňa
 6. Nemý sluha DEON

Ako vybrať nemého sluhu na oblečenie?

 • Materiál nemého sluhu. Najčastejšie sa stretnete s drevom alebo s kovom, prípadne s kombináciou týchto dvoch materiálov. Niektorí nemý sluhovia majú aj plastové časti, vďaka ktorým sú ľahší a lepšie sa prenášajú v prípade potreby do inej izby.
 • Účel nemého sluhu. Účel je naozaj veľmi dôležitý. Možno patríte medzi ľudí, ktorí si len pripravia dopredu košeľu a nohavice, prípadne si prevesíte večer len jedny šaty, aby do rána boli sviežejšie a menej pokrčené. Niektorí potrebujú masívnejšieho nemého sluhu s miestom na hodinky, kravatu a topánky. Nemý sluha na oblečenie má slúžiť práve vám, preto si vyberajte aj podľa toho, čo všetko si chcete naň odložiť.
 • Dizajn nemého sluhu. Dizajnovo by váš nový nemý sluha na oblečenie mal zapadnúť do interiéru. V súčasnosti sú v ponuke mnohé prevedenia nielen čo sa týka materiálov a farieb, ale aj štýlov. Možno pre vašu domácnosť bude najlepší nemý sluha v štýle vintage, niekto iný si vyberie nemého sluhu v industriálnom nádychu alebo k drevenému nábytku zvolíte rustikálneho nemého sluhu. Ponuka je naozaj široká, a to ešte poznáme aj nemých sluhov do detských izieb v roztomilých prevedeniach.
 • Celkové prevedenie a kvalita. Najlepší nemý sluha má absolútne hladký celý povrch, aby ste si nezničili jemné pančuchy, alebo nezadrali kdesi na ramienku zavesené sako. Kvalita opracovania je teda kľúčová. Dôležitá je povrchová úprava, aby ste si nezafarbili trebárs spotené oblečenie po celom dni krátko po tom, čo si ho tam odložíte na preschnutie pred hodením do koša na bielizeň. Dôležitá je samozrejme i stabilita podstavca.
 • Váš priestor v miestnosti. Napokon je vhodné zvážiť aj vaše priestorové možnosti, nech zbytočné nepreceníte, alebo nepodceníte voľné miesto. Nemý sluha na oblečenie má slúžiť vám, nie zavadzať.
 • Inšpirujte sa pri nákupe. Hľadajte test nemých sluhov na internete, čítajte recenzie a skúsenosti zákazníkov. Tieto informácie vám pomôžu zorientovať sa na trhu a vybrať si nakoniec to najlepšie.

Z akých materiálov je najčastejšie nemý sluha vyrobený?

Najčastejšie sa stretnete s kovovým nemým sluhom, pričom ide o nehrdzavejúcu oceľ. Taktiež sa používa drevo, niektoré kúsky sú v nápaditom rustikálnom štýle, kde je naozaj veľa miesta na predprípravu oblečenia. Mimoriadne obľúbená kombinácia je drevo + kov, pretože ide o pomerne nadčasových nemých sluhov do akejkoľvek domácnosti. Niektoré časti môžu byť plastové, alebo sa tiež môžete stretnúť s koženými časťami, čo je však výnimočnejšie.

Ako vybrať nemého sluhu do detskej izby?

Nemý sluha na oblečenie do detskej izby bude pravdepodobne pestrofarebný, často sa stretnete s motívom lienok, s maľbami slniečok alebo pre chlapcov s potlačou autíčok či futbalových lôpt.

Nemý sluha pre deti do detskej izby zvykne mať výšku od 100 cm do najviac 150 cm.

Čo všetko môžem dať na nemého sluhu?

Najlepší nemý sluha má dostatok miesta na všetko, čo si potrebujete pripraviť vopred. Základný nemý sluha na oblečenie má jedno ramienko (sako, košeľa, blúzka, top,…) a jednu tyč (sukňa, nohavice,…).

Rozšírený nemý sluha má priestor nielen na oblečenie, ale aj na predprípravu topánok, viete si naň zavesiť kravatu, položiť kabelku, alebo má aj zásuvku na šperky a hodinky. Vidíte tak celkový outfit dopredu, čo ako zladiť a máte miesto aj na kabelku do ktorej viete pripraviť veci.

Niektorí nemí sluhovia majú dve ramienka, aby ste mali pohodlne zavesené sako aj košeľu.

Sú aj skladací nemí sluhovia?

Áno. V ponuke viacerých výrobcov sú tiež nemí sluhovia so sklápacou konštrukciou, čiže ak ho nevyužijete každý deň alebo ho potrebujete častejšie premiestňovať, bude pre vás sklápací nemý sluha ideálnou voľbou. Máte ho vždy keď potrebujete a ak ho dlhšie nebudete využívať, jednoducho sa odloží a nezaberie zbytočne miesto.

Do akých miestností je vhodný nemý sluha?

Kamkoľvek. Niekto sa oblieka v kúpeľni tak si ho nechá tam, iní potrebujú nemého sluhu v spálni alebo v obývačke, poniektorí sa chystajú v predsieni. Ideálne miesto pre nemého sluhu je tam, kde sa obliekate.


Lacné nemé sluhy už od 20 EUR

Pomohol vám náš test nemých sluhov? Ak áno, úprimne nás poteší akákoľvek spätná väzba, recenzia, skúsenosť či hodnotenie vami zakúpeného produktu, dole v komentároch na tejto stránke. Pomôžte aj ostatným vybrať kvalitného nemého sluhu na trhu a povedzte nám svojho víťaza. Možno práve váš názor bude tým rozhodujúcim faktorom, ktorý presvedčí ďalších návštevníkov nášho webu.

Pridať komentár

Kliknite tu pre zanechanie komentára