Najlepší krém proti vráskam 2017

eucerin hyaluron filler nocny krem proti vraskam O svoju pleť sa treba starať po celý život. To, koľko investujete do starostlivosti o seba, vám bude vrátené v podobe krásnej pleti. Krémy proti vráskam sa týkajú nielen žien po dovŕšení tridsiateho roku života, ale i mužov – viaceré značky prišli na trh s krémami určenými práve pre starnúcu pleť mužov.Najlepší krém proti vráskam dokáže pleť vyhladiť a zmierniť predovšetkým mimické vrásky objavujúce sa najčastejšie okolo očí a pier. Pleť vyzerá zdravšie, hladšie, a pritom stále prirodzene. Najlepší krém na vrásky by mal obsahovať vitamín E, kyselinu hyalurónovú, koenzým Q10 a určite kolagén. Na trhu sú však aj krémy proti vráskam obohatené o včelí jed alebo kaviár.

Nie je teda jednoduché zorientovať sa v ponuke výrobcov a nájsť ten najlepší krém na vrásky vhodný práve pre svoj typ pleti. Nasledujúci test ponúka top krémy proti vráskam, aby ste mali základný prehľad a vedeli si lepšie vybrať. Stále platí, že budete musieť zopár krémov vyskúšať „na vlastnej koži“, ale náš test vám sprehľadní aktuálne krémy od niekoľkých výrobcov.

Pomohol vám tento test? Zdieľaj ho so svojimi priateľmi...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Test – najlepší krém na vrásky – TOP 7

   HodnotenieCena odRecenzie
1.Nivea Visage Q10 Plus
nočný krém7,7 EURČítať recenzie
2.Eucerin Hyaluron-Filler
nočný krém25,00 EURČítať recenzie
3.La Prairie Anti-Aging
protivráskový krém SPF 30130,90 EURČítať recenzie
4.Nivea Cellular Anti-Age
denný omladzujúci krém8,60 EURČítať recenzie
5.Lavera Faces My Age
denný omladzujúci krém14,21 EURČítať recenzie
6.Vichy Liftactiv Supreme
denný liftingový krém23,30 EURČítať recenzie
7.Eucerin Q10 Active
vyhladzujúci denný krém20,40 EURČítať recenzie

Ukázať celú ponuku krémov na vrásky


[sc:vysvetlivky]

Ako vybrať najlepší krém proti vráskam?

  • Typ pleti. Výrobcovia ponúkajú krémy proti vráskam s ohľadom na typ pleti. Ak máte mastnú pleť používajte krém určený pre mastný typ pleti, ak máte suchú pleť hľadajte krém na suchú pleť. Nie je jedno, aký krém nanášate večer na tvár, pretože zloženie je prispôsobené konkrétnemu typu pleti. Treba svoju vlastnú pleť rešpektovať.
  • Podľa veku. Krémy proti vráskam sú rozdelené do kategórii podľa veku. Krátko po tridsiatke by ste mali začať s krémami 30+ alebo 35+, neskôr prejsť na krémy s označením 40+ alebo 45+, potom 50+ a 60+. Každá kategória má iné zloženie a iný pomer ingrediencii.
  • Zloženie krémov. Nemusíte byť laborantkou alebo chemičkou, aby ste sa vedeli orientovať v zložení jednotlivých krémov. Kvalitný krém neobsahuje parabény ani ropné extrakty. Naopak, mal by obsahovať čo najvyšší podiel aktívnych látok schopných vyhladzovať vrásky, ako napríklad kolagén alebo kyselinu hyalurónovú. Ak máte problémy s pigmentovými škvrnami je dobré myslieť na zloženie obohatené výťažkami z perál.
  • Rozlišujte pleťový krém a krém určený pre okolie očí. Pleťové krémy majú iné zloženie, preto ich nikdy nenanášajte do oblasti okolo očí; na to sú určené krémy okolo očí. Sú neparfumované, majú ľahšiu konzistenciu a sú prispôsobené pre starostlivosť práve o jemnú pokožku v okolí očí. Netreba zabúdať na fakt, že pod očami a v ich okolí je pokožka mimoriadne tenká a citlivejšia.
  • Inšpirujte sa pri nákupe. Náš test krémov na vrásky vám pomôže zorientovať sa na trhu a vybrať to najlepšie.

Sú krémy s obsahom jedu účinnejšie?

Každá žena potrebuje nájsť „ten svoj“ krém proti vráskam – preto ich je v predajniach tak veľké množstvo. Krémy obsahujúce hadí jed, kaviár alebo včelí jed sú pravdepodobne účinnejšie, no musíte vyskúšať či aj vo vašom prípade.

Kedy začať s používaním krémov proti vráskam?

Krémy proti vráskam určené pre oblasť okolia očí treba začať používať už okolo 25. roku života. Krémy proti vráskam na pleť začnite riešiť krátko po 30tke.

Za ako dlho vidieť výsledky?

Ak vám nový krém proti vráskam nespôsobil do 24 hodín po nanesení svrbenie, alebo viditeľné začervenanie, používajte ho aspoň tri týždne. Pleť si naň potrebuje zvyknúť, výsledky neuvidíte po pár dňoch používania. Keď nevyzerá pleť lepšie po troch týždňoch, zmeňte krém za iný.

Je rozdiel medzi nočným krémom proti vráskam a krémom denným?

Áno. Denný krém vašu pleť chráni, musí poskytovať aj ochranu pred UV žiarením a v mnohých prípadoch je použiteľný, ako podklad pod mejkap. Nočný krém má zloženie viac regeneračné nakoľko je pleť v kľude, oddychuje.


Lacné krémy proti vráskám už od 0,90 EUR

Pomohol vám náš test krémov na vrásky? Ak áno, úprimne nás poteší akákoľvek spätná väzba, recenzia, skúsenosť či hodnotenie vami zakúpeného produktu, dole v komentároch na tejto stránke. Pomôžte aj ostatným vybrať najlepší krém proti vráskam na trhu a povedzte nám svojho víťaza. Možno práve váš názor bude tým rozhodujúcim faktorom, ktorý presvedčí ďalších návštevníkov nášho webu.

Zaslat komentář

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *