Pre deti

Test ohrievačov dojčenských fliaš a mlieka

ohrievač dojčenských fliaš a detskej stravy Ohrievanie stravy pre bábätká nemusí byť vždy tak jednoduché a rýchle, ako by sme potrebovali. Nielen mamičky oceňujú ohrievače dojčenských fliaš, ale aj oteckovia. Už netreba striehnuť na správnu teplotu a mliečko v nich nikdy neprehrejete, vďaka šikovnej ochrane proti prehriatiu. Navyše najlepší ohrievač dojčenských fliaš zohrieva mliečko rovnomerne, a teda nevznikajú teplejšie miesta, čím je mliečko naozaj dokonale pripravené na spapanie.

Kvalitný ohrievač dojčenských fliaš môžete mať so sebou aj počas cestovania, a to vďaka ohrievačom, ktoré sú určené špeciálne do áut. V praktickom a ľahkom obale máte so sebou všetko na ohrievanie, už len počkať pár minút a bábätko bude napapané.

Pripravili sme pre vás praktický test ohrievačov dojčenských fliaš, mlieka a detskej stravy nech sa lepšie zorientujete v ponuke a kúpite pre svoje bábätko to najlepšie. Navyše sme tento náš rebríček rozšírili o šikovné rady, ktoré vám pri výbere a kúpe môžu pomôcť.

Budeme radi, keď sa v závere zapojíte do diskusie a poradíte tak svojimi skúsenosťami a postrehmi ostatným čitateľom.

[ssba]

Test – najlepšie a obľúbené ohrievače dojčenských fliaš – TOP 7

HodnotenieCena odRecenzie
1.Chicco digitálny
[usr 5 text="true" tooltip="true"]51 EURČítať recenzie
2.Beurer BY 52
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"]25,40 EURČítať recenzie
3.Philips Avent SCF355
[usr 4.9 text="true" tooltip="true"]37,15 EURČítať recenzie
4.Philips Avent SCF256 - cestovný
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"]32,48 EURČítať recenzie
5.Babymoov NUTRIBABY
multifunkčný
[usr 4.7 text="true" tooltip="true"]79 EURČítať recenzie
6.TOMMEE TIPPEE C2N
[usr 4.6 text="true" tooltip="true"]31,79 EURČítať recenzie
7.Bayby BBW 2000 3v1
[usr 4.5 text="true" tooltip="true"]29 EURČítať recenzie

Ukázať celú ponuku ohrievačov dojčenských fliaš


Ako vybrať najlepší ohrievač dojčenských fliaš a mlieka?

  • Kde chcete stravu ohrievať. V ponuke sú totiž ohrievače na doma, teda napríklad vo vašej kuchyni a fungujú, ako všetky ostatné spotrebiče zapojením do elektriny, ale aj cestovné ohrievače mlieka určené do auta. Ak ste s bábätkom doma, ale občas chcete cestovať a užiť si rodinné výlety, určite myslite na obe varianty.
  • Aké funkcie očakávate. Všetky ohrievače sú, pochopiteľne, primárne určené na ohrievanie mlieka. Niektoré ale dokážu sterilizovať cumlíky alebo dokonca rôznu stravu rozmrazovať. Zaujímavou funkciou môže byť pre vás aj odložený štart. Všetky funkcie navyše a praktické maličkosti, ako napríklad displej, môžu uľahčiť starostlivosť o vaše bábätko. Navyše získate čas pre vás.
  • Zvuková signalizácia. Nie všetky ohrievače dojčenských fliaš majú zvukovú signalizáciu pri dokončení zohrievania, ale je dobré, ak vás ohrievač upozorní.
  • Dizajn. Ohrievače dojčenských fliaš nemusia byť fádne, práve naopak – niektoré sú bodkované, kvietkované alebo s rôznymi motívmi.
  • Cena. Platí, že nie sme tak bohatí, aby sme kupovali lacné veci. Ohrievač má mlieko ohriať rovnomerne, na teplotu pri ktorej bábätko už môže jesť. Spoľahlivosť má byť prioritou. Medzi najznámejších výrobcov patrí Philips a Chicco.
  • Inšpirujte sa pri nákupe. Hľadajte test ohrievačov fliaš a mlieka na internete, čítajte recenzie a skúsenosti zákazníkov. Tieto informácie vám pomôžu zorientovať sa na trhu a vybrať si nakoniec to najlepšie.

Do akej teploty vie ohrievač dojčenských fliaš zohriať mlieko?

Teplota sa pohybuje od 25°C až po 100°C. Najvyššiu teplotu využijete trebárs pri sterilizovaní cumlíkov, nižšie teploty pri príprave mlieka.

Ako veľké fľaše zohreje ohrievač dojčenských fliaš?

Štandardne zohreje dojčenské fľaše o veľkosti 150 ml až 20 ml. Fľaše sú často súčasťou balenia, ale niektoré modely zohrejú akúkoľvek dojčenskú fľašu v takejto veľkosti.

Udržiava ohrievač dojčenskú fľašu teplú aj po zohriatí mlieka?

Áno. Jedlo vo fľaši zostáva teplé napríklad jednu hodinu. Tento údaj si overte pri kúpe konkrétneho ohrievača.

Za aký čas je mlieko zohriate?

Ohrievače do auta vedia zohriať približne 200 ml mlieka za 20 minút. Klasické ohrievače fliaš v domácnosti to zvládnu napríklad aj za tri minúty. Tento údaj si overte pri kúpe konkrétneho ohrievača, pretože závisí od výkonu.

Môžem v ohrievači prehriať mlieko?

Nie. Každý kvalitný model má senzor, vďaka ktorému mlieko neprehrejete. Samozrejme, mamičky často pre istotu aj tak skontrolujú teplotu zohriateho mlieka.


Lacné ohrievače dojčenských fliaš už od 14 EUR

Pomohol vám náš test ohrievačov dojčenských fliaš a mlieka? Ak áno, úprimne nás poteší akákoľvek spätná väzba, recenzia, skúsenosť či hodnotenie vami zakúpeného produktu, dole v komentároch na tejto stránke. Pomôžte aj ostatným vybrať kvalitný ohrievač dojčenských fliaš na trhu a povedzte nám svojho víťaza. Možno práve váš názor bude tým rozhodujúcim faktorom, ktorý presvedčí ďalších návštevníkov nášho webu.

Pridať komentár

Kliknite tu pre zanechanie komentára

eight + six =