Záhrada

Test priemyselných vysávačov

Kärcher WD 6 P Premium Potrebujete upratať kancelárske priestory, školu alebo rôzne dielne plné nečistôt a rozliatych tekutín? Bežné vysávače stačia na domáce použitie, no do väčších priestorov náročnejších na čistenie potrebujete výkonnejšie priemyselné vysávače schopné vysať aj drobné skrutky, piliny alebo tekutiny vrátane olejov.

Najlepšie priemyselné vysávače ponúkajú mokré i suché čistenie a majú veľkosť nádrže aj okolo 70 litrov. Samozrejme, dostupné sú aj menšie a jednoduchšie modely, ideálne do menších dielní alebo na čistenie prevádzok s drobným znečistením.

Test priemyselných vysávačov vám pomôže predovšetkým pri rozhodovaní o kúpe a výbere konkrétnych typov. Náš rebríček je pravidelne aktualizovaný a zostavovaný na základe najnovších výsledkov rozličných testovacích spoločností. Okrem toho sa snažíme brať do úvahy aj skúsenosti zákazníkov.

Tento test môžete obohatiť aj vy tým, že sa zapojíte do diskusie. Ďakujeme!

[ssba]

Najlepšie priemyselné vysávače podľa nás – TOP 6 modelov

HodnotenieCena odRecenzie
1.Kärcher WD 6 P Premium
[usr 5 text="true" tooltip="true"]186 EURČítať recenzie
2. Klarstein Reinraum Centaur
[usr 5 text="true" tooltip="true"]320,90 EURČítať recenzie
3.NAREX VYS 25-21
[usr 4.8 text="true" tooltip="true"]204,90 EURČítať recenzie
4.Bosch Advanced Vac 20
[usr 4.7 text="true" tooltip="true"]126,90 EURČítať recenzie
5.Makita VC 2512 L
[usr 4.7 text="true" tooltip="true"]128,90 EURČítať recenzie
6.ETA Neptun 2404
[usr 4.5 text="true" tooltip="true"]149,90 EURČítať recenzie

Ukázať celú ponuku priemyselných vysávačov


Ako vybrať najlepší priemyselný vysávač?

  • Spôsob zachytávania odpadu a nečistôt. Priemyselné vysávače zachytávajú nečistoty buď do vreciek, alebo do nádobky (podobne ako je tomu pri klasických vysávačoch do domácností). Pri vreckovom síce treba stále kupovať nové vrecká, no na druhej strane nie ste v kontakte so všetkým, čo ste kedy vysali. Vysávač s nádobkou znamená, že nemusíte riešiť kupovanie vreciek, ale treba nádobku pravidelne čistiť.
  • Charakteristika priemyselného vysávača. Niektoré priemyselné vysávače úplne bez problémov vysajú aj rozliaty olej alebo piliny, iné si už s takými nečistotami poradia trošku horšie. Zvážte, čo všetko potrebujete vysávať, a podľa toho vyberajte. Najlepšie priemyselné vysávače by mali zvládnuť i kovové čiastočky či dokonca lepivé tekutiny.
  • Hadice a dĺžka kábla. Tak ako pri bežných vysávačoch určených do domácností, aj pri týchto priemyselných vysávačoch je dobré všimnúť si priemer hadice a dĺžku kábla. Rovnako dôležitá je kvalita hadíc, pretože práve nimi musia prechádzať všetky vysávané nečistoty.
  • Výkonné priemyselné vysávače s troma motormi. V ponuke sú aj veľmi výkonné priemyselné vysávače až s troma motormi. Zaraďujú sa medzi špičkovejšie modely, čo sa pochopiteľne prejaví aj na cene. Premyslite si, či potrebujete extrémne výkonný model, alebo si viete vystačiť aj s cenovo dostupnejšími modelmi.
  • Objem nádrže. Objem nádrže závisí nielen od toho, čo všetko potrebujete vysať, ale aj od rozlohy miestností a hál. Výrobcovia ponúkajú menšie priemyselné vysávače s objemom 20 litrov alebo 30 litrov, niektoré však majú okolo 70 litrov.
  • Inšpirujte sa pri nákupe. Hľadajte test priemyselných vysávačov na internete, čítajte recenzie a skúsenosti zákazníkov. Tieto informácie vám pomôžu zorientovať sa na trhu a vybrať si nakoniec to najlepšie.

Lacné priemyselné vysávače už od 53 EUR

Pomohol vám náš test priemyselných vysávačov? Ak áno, úprimne nás poteší akákoľvek spätná väzba, recenzia, skúsenosť či hodnotenie vami zakúpeného produktu, dole v komentároch na tejto stránke. Pomôžte aj ostatným vybrať kvalitný priemyselný vysávač na trhu a povedzte nám svojho víťaza. Možno práve váš názor bude tým rozhodujúcim faktorom, ktorý presvedčí ďalších návštevníkov nášho webu.

Pridať komentár

Kliknite tu pre zanechanie komentára

17 + 8 =